KURUMSAL

Hakkımızda

Güçlenerek devam eden bir kalite ve güven geleneği oluşturan Mims Yapı, Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine daima destek vermektedir.

Yenilikçilik, Özdisiplin, Müşteri odaklılık, Sosyal sorumluluk, Sürekli gelişim, Güvenilirlik Temelleri üstünde yükselen çalışma anlayışını koruyarak her gün yeni hedeflere doğru yol alıyor.

Mims Yapı imzalı her yeni proje, ‘’kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonu çerçevesinde oluşturulur ve her biri kentsel dokuya yaptığı katkılarla kalıcı birer değer niteliği taşır. Mims Yapı, geçmişinden aldığı bilgi ve deneyim gücüyle, çözüm ortaklarıyla kurduğu kalıcı iş birliğini nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştiriyor; böylece ‘istikrarlı büyüme, kurumsallaşma ve sektöre lider olma’’ hedefine emin adımlarla yürüyor.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.

Mims Yapı sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

Prensiplerimiz

  • Mims Yapı olarak içinde yer aldığımız her projede "Yaşam Kalitenizi Arttırmayı" temel hedef haline getirdik.
  • "Mükemmelliği Somutlaştıran" projelerimizle, içinde yer aldığımız her işin sizlerin hayatında özel yer edinmesi, mutlu anılarınıza ortak olması en temel gayemiz.
  • Farklılıklara duyduğumuz saygıdan hareketle, herkesin, her türlü yaşam fırsatından ve ortamından eşit şekilde yararlanabilmesini amaç edinerek, tüm projelerimizde özel ihtiyaç sahibi bireyler için, yenilikçi çözümler üretmeyi ilke edindik.
  • Tüm kültürlere, görüşlere ve fikirlere anlayışla, her zaman insanlara ve çevreye saygı ile, ilkelerimizden vazgeçmeden çalışmalarımıza sürdürüyoruz.
  • Müşteri, çalışan fark etmeksizin tüm paydaşlarımıza karşı şeffaf, adil samimi ve dürüst olmak Mims Yapı olarak temel prensibimizdir.
  • Mims Yapı olarak sürekli değişen teknolojileri yakından takip ederek, hayatınıza kolaylık sağlayacak yenilikleri sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz.
  • Kaliteyi sürdürülebilir kılmak adına her zaman, alanında uzman paydaşlarla çalışırız.
  • Sürekli ve tutarlı "Başarı Odaklılık", şirketimizin iş dünyasındaki başarısı için en önemli unsurdur. Salt müşteri isteklerinin yerine getirilmesi yeterli değildir. Olası durumları öngörerek müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak şirketimizin temel prensibidir.

Müşteri Hizmetleri

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Mims Yapı, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman "zirve"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette zirveye ulaşılmayı hedeflemiştir….

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır.

Mims Yapı müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır. İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

JoomShaper